Przedszkole Kielce ul. Klonowa 95A

Przedszkole SUNNY KIDS ACADEMY – oddział ul. Klonowa 95A:

Najnowocześniejsza placówka przedszkolna oferuje najmłodszym wszystko co najlepsze:

  • Interaktywna tablica do nauki poprzez zabawę
  • Nowoczesne i bezpieczne środowisko dla dzieci
  • Codzienna nauka podstaw języka angielskiego
  • I wiele innych… Więcej w dziale OFERTA

POZNAJ SUNNNY KIDS ACADEMY!

INTERAKTYWNA TABLICA

Dzieci ją kochają, bo prace przy niej uznają za doskonałą zabawę, jednak jej cel jej obecności w naszym przedszkolu jest zupełnie inny niż zabawa.

Tablica w sprytny sposób rozwija wiedzę, samodzielne myślenie i kreatywność najmłodszych. Uczy logicznego myślenia, sztuki wyboru, naprawiania błędów oraz podejmowania decyzji w bardzo przystępnej oraz swobodnej formie dla każdego z naszych najmłodszych.

Posiadamy kilkadziesiąt „programów”, dopasowanych do wieku oraz zainteresowań naszych milusińskich.

 

SZACHY

Podobnie jak tablica interaktywna, dają jednocześnie olbrzymią frajdę i naukę, ale forma obcowania jest zgoła inna – fizyczna.

Szachy to nie interakcja wirtualna, to prawdziwie fizyczne, namacalne gigantyczne pionki! Dbamy o to, by dzieci „sunny kids” miały jak najbardziej różnorodne zajęcia dla rozwoju wszechstronnego.

OTOCZENIE

Placówkę przy ul. Klonowej w każdym najmniejszym detalu zaprojektowaliśmy pod użytek najmłodszych. Chcemy kochali to miejsce, by cieszyli się na wieść o kolejnym dniu w przedszkolu. 

Olbrzymią wagę przyłożyliśmy do aranżacji wnętrz, nie tylko pod względem wizualnym, by podobały się najmłodszym, ale także przez pryzmat bezpieczeństwa.

Patrząc na zdjęcie obok… 
tak – przyznajemy, dzieci uwielbiają tą „miękką podłogę” 😉

PROFESJONALIŚCI

Nauczycielki Agnieszka i Karolina są specjalistkami w stwarzaniu sytuacji wywołującej zaciekawienie by podtrzymywać zapał poznawczy dziecka.
To dzięki temu buduje się spostrzegawczość, samodzielność oraz kreatywność, a dziecko czerpie garściami z czasu spędzonego w przedszkolu. 

Najwyższych standardów opieki i prowadzenia placówki pilnują zawsze dostępne na miejscu P. Dyrektor Ewa Markowska i Agnieszka Synowiec.

Czytaj więcej o Kadrze 

PROMOCJA

Odwiedź nasze przedszkole wiosną 2022
Zobacz na własne oczy jak pracujemy i zapisz do nas swoją pociechę, korzystając ze stałego miesięcznego rabatu na czesne.

NABÓR TRWA

Jak państwo widzicie na grafice obok, mapy Google jeszcze „nie widzą” zabudowań aktualnego osiedla na jakim znajduje się nasze przedszkole, stąd krótka mapka objaśniająca dojazd.

Jadąc ulicą Klonową od centrum Kielc, należy zawrócić na rondzie z ulicą Okrzei, by tuż po chwili skręcić w prawo. Nasze przedszkole znajduje się „od tyłu” zabudowań, gdzie jest parking dla wygodnego dojazdu z dziećmi.

Rodzice chwalą nasze położenie. Dzięki temu, że nie jest przy samej ulicy, jest ciszej i bezpieczniej, a dojazd i odbiór dzieci nie musi odbywać się w zgiełku i pośpiechu.

Jakiekolwiek pytania? Nie krępuj się, czekamy na telefon:
+48 792 917 571
+48 502 513 896