PIEKOSZOWSKA

Nauka zdalna u Pszczółek i Sówek. Pracujecie pięknie, dziękujemy.👍💕👍
Pszczółki i Sówki podczas nauki zdalnej. You are the best.👍💕
Wspaniała praca Sówek i Pszczółek.👍👍👍Brawa dla wszystkich.
Tak pracowały w tym tygodniu Pszczółki i Sówki. Dziękujemy za wytrwałość i ogromną pomoc.
Pszczółki gościły u siebie mamę Juleczki, która przeczytała piękne opowiadania „Listy od Florki” i „ Przygody Martynki”. Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas.
Wash your hands!!! Sówki wykonały piękny plakat.
How to use scissors? 😀 Ćwiczymy wycinanie i cięcie nożyczkami.
Dzień Kobiet u Pszczółek i Sówek. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.
Sówki bawią się kolorami.
Barwienie makaronu, wykonywanie bransoletek i naszyjnikow z kolorowwgo makaronu. Pszczółki uczyły się cierpliwości, dokładności oraz ćwiczyły motorykę dłoni.
Sówki lubią ćwiczyć!
Eksperymenty, eksperymenty...

W konkursie zorganizowanym dla Pszczółek wzięli udział: Kaja, Tosia, Ania, Maja K, Józio oraz Blanka. Wszystkie zaprezentowane eksperymenty były bardzo ciekawe i wzbudzały olbrzymie wrażenie.Dziękujemy wszystkim za piękne przygotowanie oraz za profesjonalny przekaz wykonywanych czynności. Wszyscy zostali zwycięzcami tego konkursu. Nauka jest piękna, a odkrywanie nieznanego jest wrodzoną potrzebą każdego z nas. Zabawy oferują mnóstwo radości, poczucie spełnienia, a także kształtują wytrwałość i systematyczność w dążeniu do celu.

Kolorowe nutki w wykonaniu Sówek
We love delicious cupcake! Olbrzymia babeczka w wykonaniu Pszczółek 🙂
Dzisiaj Sówki odwiedziły pobliską kwiaciarnię oraz fryzjera 🙂 Poznaliśmy miejsca pracy pani kwiaciarki i pani fryzjerki. Dziękujemy bardzo!
I Olimpiada Świętokrzyska, w której wzięły udział nasze dziewczęta z grupy Pszczółek: Kaja, Zosia, Maja, Blanka i Wiktoria.
W ramach tygodnia poznawania różnych zawodów Pszczółki rozmawiały dzisiaj na temat zawodu kucharza.
Zajęcia wychowania fizycznego! Pszczółki dają radę 🙂
Nie ma to jak zajęcia matematyczne na rozbudzenie umysłu. Pszczółki dały radę!
Nauka liter ważna sprawa! Umiejętność dokonywania analizy i syntezy sylabowej. Pszczółki aktywnie biorą udział.
Dzisiaj Światowy Dzień Nauki . Pszczólłki i Sówki eksperymentowały z cieczą nienewtonowską
Światowy Dzień Kota u Sówek i Pszczółek 🙂
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt: "Mam Talent" W konkursie wzięli udział : Ola K , która przepięknie wcieliła się w rolę Elsy i zatańczyła do piosenki z filmu "Frozen", Marylka wraz z siostrą Oliwką zaprezentowały układ taneczny do piosenki "Hallelujah". Następnie Tosia wraz z siostrą Olą wyrecytowały przepięknie wiersz A. Frączek pt: "Całuski i buziaczki", a Olek I. zaprezentował taniec nowoczesny do piosenki - "In My Mind" Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i wspaniałe występy.
Dogoterapia u Sówek. Super zajęcia. My dog is my friend.👍
Bal Karnawałowy u Pszczółek i Sówek. Pełne szaleństwo, przepiękne stroje, super zabawa, konkursy i niespodzianki.💃
Zdrowe zęby mam bo zawsze o nie dbam !!! Profilaktyka mycia zębów. Pszczółki i Sówki rozmawiały dzisiaj na temat higieny jamy ustnej 🙂
Badamy rozpuszczalność różnych substancji w wodzie👍👍👍 Science lesson
Dzisiaj odwiedzili nas rodzice Kalinki z zajęciami kulinarnymi. Tata Kalinki wraz z Pszczółkami i Sówkami robili owocowe palmy, kanapki w kształcie rybek i uśmiechniętych buziek oraz pingwinki z oliwek i mozzarelli. A na koniec zajęć była niespodzianka - Cytrynowy wulkan! Było bardzo smacznie i pysznie Dziękujemy ślicznie za wspaniałe zajęcia
Tematem dzisiejszych zajęć klockami lego były zamki. Budowle powstawały w mgnieniu oka👍😁👍Dziękujemy bardzo za wspaniałe zajęcia.
Dyplom dla Alicji z grupy Motylków. Zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zwierzęta Polskich Lasów "
Dzieci z z grupy Pszczółek i Sówek uczestniczyły aktywnie w imprezie Grupa Azoty Przedszkoliada Tour. Było bardzo ciekawie. Przedszkolaki poznały 4 dyscypliny olimpijskie: piłkę nożną, ręczną, siatkówkę oraz koszykówkę.Dzieci spotkały się ze swoim przyjacielem Czerwonym Kangurem. Na koniec imprezy uczestnicy otrzymali medale i drobne upominki. Dziękujemy bardzo za piękną sportową imprezę🤸‍♂️🧘🏻‍♂️⚽️Dziękujemy Rodzicom za pomoc i opiekę.
We are very busy 😁Sówki i ich zimowe drzewa.
Wyprawa Pszczółek do Muzeum Zabawek na warsztaty pt: "Czy Baby Jagi trzeba się bać?" Wszyscy bawili się doskonale.😁👍😁 Po warsztatach Pszczółki zostały zaproszone przez rodziców Poli na zwiedzanie filharmonii oraz próbę orkiestry symfonicznej.
Zajęcia logopedyczne u Sówek - ćwiczenia oddechowe stymulujące rozwój mowy.
Fireworks- praca plastyczna Sówek