Zdobyliśmy Statuetkę ORŁY EDUKACJI

ORŁY EDUKACJI

Z przyjemnością informujemy, iż nasze przedszkole zostało laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI 2024.

Każdego dnia staramy się cechować profesjonalizmem i zapewnić poziom usług powyżej wszelkich standardów, dlatego bardzo cieszymy z powyższego wyróżnienia. 

To również Państwa zasługa – gdyż wyniki opierają się m.in. na opiniach zamieszczonych w internecie. Dziękujemy!

„Nasz program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.”

~ www.orlyedukacji.pl

Nasz program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Zdobyliśmy Statuetkę ORŁY EDUKACJI