Moc występów tanecznych i piosenki po angielsku – Dzień mamy!

Dzień Mamy w przedszkolu Sunny Kids Academy, przekształciliśmy troszeczkę w dzień rodziców. Dlaczego? Bo kochamy ich tak samo mocno! Obojgu rodzicom, chcemy przekazać najszczersze życzenia, wyrażone jak zwykle tańcem, wierszykami i piosenkami w języku polskim i angielskim.

Na początek – Ania Kukla i solowy występ z piosenką „Małe ZOO” z udziałem jakże genialnej aktorsko grupy „Sówek”, a już od drugiej minuty filmu, zjawiskowy układ taneczny w wykonaniu wyżej wymienionej grupy. 

Oglądajcie do końca! 

Przedszkole SUNNY KIDS ACADEMY to dzieci podzielone na grupy w zależności od ich wieku, i ta młodsza z grup, czyli „Pszczółki” też przygotowała świetny układ.

Ale uwaga! Ten film zapada w pamięć, uzależnia i nie daje o sobie zapomnieć. Tu jest nie tylko gwiazda pierwszego planu, tu są gwiazdy na każdym planie, ale żeby przekonać się, włączcie poniższy film, usiądźcie wygodnie i zobaczcie całość:

Występy taneczne są częstym elementem spędzania naszego czasu (dla niektórych dzieciaków nawet ulubionym elementem), zwłaszcza w trakcie przygotowywania występów na różne okazje, ale czym by te występy były, gdybyśmy przy takiej pięknej okazji nie powiedzieli parę słów od siebie?

Specjalnie dla Was kochani Rodzice, życzenia od nas i piosenka po angielsku (W filmiku od 3:20). Dziękujemy, że wybraliście dla nas przedszkole dwujęzyczne!

„I love you Mommy!” 

Moc występów tanecznych i piosenki po angielsku – Dzień mamy!