KLONOWA – SŁONECZKO

Nasze najaktywniejsze Smerfy 💕👍💕podczas zdalnego nauczania. Dziękujemy bardzo ❤️
Małe rączki Minionków i Smerfów sprytne są👍 Sami zobaczcie 💕
Dla naszych Smerfów i Minionków przesyłamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka💕💕💕 Życzymy Wam dzieciaki❤️ śmiechu w domu i lodów w niedzielę,🧁🍧🍧 i przyjaciół wspaniałych, i prezentów wiele.
Następny tydzień wspaniałej pracy Minionków i Smerfów. Wielkie brawa. 👍👍👍
Tak pracowały w tym tygodniu Smerfy i Minionki. Dziękujemy bardzo za wspaniałą pomoc i wsparcie.
Pracowite Smerfy i Minionki👍Brawo.Dziękujemy.
Dzień pełen wrażeń - Smerfy i Minionki gościły dzisiaj tatę i dziadka Antosia, którzy pokazali nam swoje wyposażenie oraz opowiedzieli o swojej pracy, która jest trudna i ważna dla naszej ojczyzny. Dzieci chętnie przymierzały i prezentowały się w hełmie, berecie, masce przeciwgazowej. Tematyka wojskowa zainteresowała nie tylko chłopców , ale także dziewczynki Dziękujemy bardzo za wspaniałe zajęcia.
Smerfy i Minionki odwiedził Teatr Iluzji z przedstawieniem pt: "W krainie Alladyna i latającego kuferka" Dziękujemy bardzo za wspaniałe przedstawienie 🙂 Wszyscy bawili się wspaniale!
Dzisiaj Minionki i Smerfy odwiedziła babcia Kacperka i Oliwki. Pani Małgorzata opowiedziała nam i pokazała jak należy udzielić pierwszej pomocy, pod jaki numer zadzwonić, jak opatrzyć ranę. Było bardzo ciekawie. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach
Fat Thursday u Smerfów i Minionków
Gimnastyka korekcyjna u Smerfów
Saint Valentine' s Day u Minionków i Smerfów.Było super. It was very nice day!
Wyjście Minionków i Smerfów na pizzę do Lucifer Pizzeria & Ristorante Di Mazzarino👍🍕🍕🍕We love pizza. Yummy Yummy
Bal karnawałowy u Smerfów i Minionków. Dzień pełen niespodzianek!
An Orange Juice is yummy yummy. 🍊🍊🍊Oranges are one of the most delicious fruits👍👍👍Minionki i Smerfy robią pyszny sok pomarańczowy.
Zabawy karnawałowe - zajecia otwarte u Smerfów👍😁👍
Dzień Babci i Dziadka u Smerfów. Było pięknie. Życzymy Babciom i Dziadziusiom zdrówka, radości, uśmiechu, cierpliwości i samych słonecznych dni.
Moja babcia - praca plastyczna Smerfów😍
gfgfgfhfh