O NAS

iykh

DROGI RODZICU,

W naszym przedszkolu codzienna nauka języka angielskiego pozwoli dzieciom w sposób naturalny przyswajać podstawowe słownictwo.

Wzbudzimy chęć do nauki języka obcego bez niepotrzebnego stresu i przymusu. Nauczanie języka angielskiego dzieci różni się znacznie od nauczania dorosłych. Głównym powodem jest to, że dzieci mają bardzo dobrze rozwiniętą motywację zewnętrzną. Objawia się to tym, że atrakcyjne ćwiczenia i zabawy podczas zajęć motywują je do nauki. Maluchy uczą się w sposób spontaniczny. Nie zdają sobie sprawy z tego, że uczą się języka dla jakiegoś określonego celu .

Dzieci uczą się intuicyjnie, ich umysł jest niezwykle chłonny i elastyczny, co w znacznym stopniu ułatwia przyswajanie języków obcych. Należy więc, wykorzystać naturalne zdolności dzieci do ich nauki już od lat najmłodszych, w których to dziecko równolegle do nauki języka ojczystego swobodnie jest w stanie nabywać umiejętności rozumienia i posługiwania się innym językiem.

Zajęcia z przedmiotów ścisłych w naszym przedszkolu pozwolą dzieciom zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym ich świecie. Tematyka obejmuje przede wszystkim procesy, z którymi większość maluchów styka się na co dzień. Ponieważ dzieci najlepiej uczą się poprzez doświadczenie, przekażemy całą wiedzę przez demonstrację i eksperymenty.

Zabawę połączymy z nauką i poszukamy odpowiedzi na trudne pytania.

FASCYNUJĄCY ŚWIAT NAUKI CZEKA NA PAŃSTWA POCIECHY !